27.11.13

i am real idiot.


abi bugün gerizekalılığımı tescilledim bence. hayır iki gündür hımıhımıhımda hımhım yar vıyvıyvıyda vıyvıy yar dinlemekten oldu sanırım. çünkü en son kendim, kendimi şarkıyı (türküyü) sesli söylerken ve minik minik sallanmalar suretiyle dansederken yakaladım. tamam herkesin başına gelebilir ama normal insanlar bunu evde tek başınayken yapar. ben gayet kamuya açık bir iş yerinde yaptım bunu. herneyse bugün yine dinlemeye devam ettim. 
ama esas idiotluğu tesadüfen kredi kartı ekstremi incelerken yaşadım. ne kadar harcamışım daha ne kadar harcayabilirim diye bakınırken (kahrolsun kapitalizm) tutarların içinde ayna gibi bi 315 yanıp sönüyo. ne kadar süre öyle boş boş ekrana baktığımı hatırlamıyorum. hayır tek seferde maksimum yaptığım harcama zaten 120teleyi geçmezken yani 315 ne lan!

iki hafta önce aldığım 50telelik benzin ekstrede olmuş 315tele. amk ben bi benzinlikten 315telelik ne alabilirim lan depoyu fullesem 240ı geçmez kaldı ki öyle bişey de yapmadım. bi de posa şifre girmeden mutlaka kontrol ederim girilen tutarı, kafama sıçayım. işte ben gerizekalı olduğumdan o günde temizlik yapasım tuttuğundan bütün fişi mişi attım çöpe. çok çaresizim olm. sırıtma ordan pis pis. şimdi cumartesiyi bekliyorum. o benzinliğe gidicem ve bu rövanşı alıcam. bi de eve geldim hiçbişey yokmuş yokmuş gibi arka arkaya 5 bölüm newgirl izleyip kendi kendime kahkahalar attım (sinirlerim bozulduysa demek).

***

neyse az önce balkonda sigara içerken benimki geldi. yiyecek bişeyler verdim. bi süre kesiştik bakışlarına dayanamayıp aşağı indim. bi süre seviştikten sonra dikkati dağıldı benimde popom içerisindeki 315ile donmaya başladığından içeri gireyim dedim. kapıyıda açık bırakmıştım. merdivenlerden çıkarken bi karaltının beni kestiğini farkettim (farkettim diyorum çünkü değiştirmeye üşendiğimden lamba yanmıyo). bi anda bana doğru koşmaya başladı alt kata kadar kovaladım sokak kapısını da kitlediğimden bu bi mal oldu merdivenle kapı arasında kıstırdım bunu. 5 adım bana koşuyo 3 adım kapıya koşuyo. neyse ben kapıya ulaştım kilidi açayım diye. bu salak çıktı merdivenlerden yukarı kapalı camdan çıkmaya çalışıyo. kapıyı açtım arkasına da saklandım bi süre bekledim gelen giden hala camı tırmalıyo bu zekai. yukarı çıkıp kovaladım da öyle buldu kapıyı. hey allam ya. 

işte bunlar hep yalnızlık.
öptüm kib bye.

Hiç yorum yok: